Are you looking for information about offers, devices or your account?

Please choose your local Vodafone website

Zatímco spíme, můžeme společně pomoci v boji proti COVID-19.

test

Připojte se k uživatelům smart phonů z celého světa a pomáhejte bojovat proti koronaviru, zatímco spíte.

Představujeme vám DreamLab - oceňovanou aplikaci od Nadace Vodafone, která umožňuje tisícům lidí pomoci urychlit životně důležité výzkumy ve zdravotnictví během spánku. Aplikace DreamLab byla vyvinuta v roce 2015 na podporu projektů výzkumu rakoviny. Již nyní si může připsat podíl na čtyřech zásadních objevech v oblasti léčby rakoviny.

Nyní je tato kolektivní síla využívána aplikací DreamLab i v boji s koronavirem (COVID-19).

Nyní jsme dokončili první fázi našeho výzkumného projektu Corona-AI. Více informací o tom, jaké potraviny nám pomáhají v boji s rakovinou, naleznete zde

 Imperial College Logo

Stáhněte si DreamLab ještě dnes. #FightCOVID19inYourSleep. #StayConnected

App Store Logo
Google Play Store
Asset - Do toho - Czech Republic

Do toho

Stáhněte si aplikaci DreamLab, vyberte projekt, který chcete podpořit. Pokaždé, když váš telefon bude zapojený do nabiječky a připojený k internetu, bude pomáhat urychlit životně důležité výzkumy ve zdravotnictví.

Asset - Spěte - Czech Republic

Spěte

Nabíjejte svůj telefon přes noc a DreamLab zapojí jeho nevyužitou kapacitu, aby podpořil zásadní výzkumy ve zdravotnictví.

Asset - Bojujte - Czech Republic

Bojujte

Spolu s tisíci dalších uživatelů DreamLabu budete ve spánku používat telefon, jakožto virtuální superpočítač, který je schopen zpracovat miliardy výpočtů – a pomůžete tak urychlit výzkum v boji proti koronaviru.

Jak DreamLab pomáhá urychlit důležitý výzkum…

Pokaždé, když spustíte aplikaci DreamLab, podporujete výzkum lidského zdraví. Projekt Corona-AI provádí analýzu milliard kombinací existujících léků a molekul potravin s cílem zjistit, která vzájemná kombinace by mohla být účinná v boji proti koronaviru.

Zjistěte více o projektu Corona-AI

Již nyní si DreamLab může připsat podíl na čtyřech zásadních objevech v oblasti léčby rakoviny.


Loading...

Aplikaci DreamLab můžete využívat, jste-li připojeni k Wi-fi či přes mobilní data.

Pokud na provoz DreamLabu využíváte mobilní data, můžete si sami zvolit, kolik mobilních dat chcete pro výzkumné účely využít. Aktivujte si bezplatný Vodafone pas - Pass for good, díky kterému nebude aplikace DreamLab spotřebovávat vaše mobilní data.

Usínejte s vědomím, že pomáháte bojovat proti rakovině a Covid-19, aniž by vás to cokoliv stálo. Pro více informací se podívejte na často kladené otázky a podmínky používání.

Často kladené otázky:

Jak to funguje?

Váš smartphone je malý, ale výkonný počítač. Když je nečinný – třeba když v noci spíte – tento výkon se nevyužívá. DreamLab tento výkon dává do služeb zrychleného výzkumu rakoviny. Když zapnete DreamLab, váš telefon si stáhne drobné výzkumné úkoly, vypočítá je a výsledky pošle zpět výzkumnému týmu.

Jak mám začít používat DreamLab?

Tím, že používáte technologii DreamLab, pomáháte provádět výpočty, aby byly projekty na výzkum rakoviny rychleji dokončeny. Naši uživatelé již tempo výzkumu zdvojnásobili. Další informace o výzkumu a o tom, jakou úlohu v něm hrajete, najdete v aplikaci v části Newsfeed; budeme také pokračovat ve zdokonalování DreamLabu, abychom vám pomohli lépe pochopit, jaký je váš přínos.

Jak mám začít používat DreamLab?

DreamLab se automaticky spustí, jakmile se váš telefon nabíjí a je nabitý alespoň na 80 %. Můžete také kdykoli kliknout na „Spustit DreamLab“.

Proč se můj telefon musí nabíjet, abych mohl/a DreamLab používat?

Většina našich uživatelů má obavy o výdrž baterie, a proto byl DreamLab navržen tak, aby se používal, když je telefon připojen k nabíječce.

Co mám udělat, když už DreamLab nechci používat?

Pokud chcete aplikaci DreamLab přestat používat, jednoduše ji odpojte od nabíjení nebo ji ukončete klepnutím na „Ukončit relaci“. Pokud chcete DreamLab přestat používat natrvalo, odinstalujte ji.

Bude mít přístup k soukromým informacím v mém telefonu?

Aplikace vyžaduje povolení přístupu k fotografiím, médiím a souborům, aby bylo možné ukládat drobné výzkumné úkoly, když je telefon počítá a řeší. DreamLab bude mít přístup pouze k souborům, které vytvoří v adresářích souborů. DreamLab nepotřebuje pro řešení drobných úloh přístup k žádné z vašich soukromých informací nebo fotografií. Zásady ochrany osobních údajů si můžete přečíst v „Nastavení aplikace“.

Nevybije mi to baterii?

DreamLab bude fungovat automaticky, jakmile bude telefon připojen k síti a bude se nabíjet. Pokud se rozhodnete používat DreamLab, když váš telefon nebude v nabíječce, pak bude DreamLab, jako každá aplikace, využívat energii baterie.

Mohu používat DreamLab, když žiji v zahraničí?

Ano, aplikaci můžete používat kdekoli na světě.

Bude DreamLab odčerpávat data z mého mobilu nebo Wi-Fi?

DreamLab potřebuje data ke stažení drobných výzkumných úkolů z cloudu a k odeslání výsledků opačným směrem.

Když váš telefon zjistí, že je k dispozici Wi-Fi, bude DreamLab fungovat přes Wi-Fi. DreamLab je nastaven tak, aby automaticky používal Wi-Fi neomezeně, ale to můžete kdykoli změnit v Nastavení aplikace.

Pokud Wi-Fi není k dispozici, bude DreamLab fungovat přes vaši mobilní síť. Data bude používat tak dlouho, dokud nedosáhne vámi zvoleného měsíčního limitu dat pro přispívání (50 MB, 250 MB, 500 MB nebo 1 GB). Pokud chcete, aby DreamLab nepoužíval žádná mobilní data, můžete v Nastavení aplikace nastavit mobilní data na 0 MB.

Poznámka: DreamLab funguje na základě kalendářních měsíců, což nemusí být synchronizováno s fakturačním cyklem. Když se váš měsíční cyklus DreamLab restartuje, uvidíte to v nastavení aplikace. Jakmile dosáhnete zvoleného měsíčního datového limitu, DreamLab se odmlčí. V tuto chvíli dostanete možnost svůj datový příspěvek zvýšit. Pokud nic neuděláte, DreamLab se jednoduše znovu spustí v dalším kalendářním měsíci.

Jak to udělám, abych DreamLab používal/a jen přes Wi-Fi?

Přejděte do Nastavení aplikace a vypněte mobilní data.

Kolik dat DreamLab použije?

Je to na vás. V mobilní síti si můžete vybrat, zda chcete věnovat 50 MB, 250 MB, 500 MB nebo 1 GB měsíčně. V případě sítě Wi-Fi si můžete vybrat až 500 MB, 1 GB nebo „neomezeně“ za měsíc. Množství dat, kterým přispíváte, můžete kdykoli změnit v Nastavení aplikace DreamLab.

Abychom uvedli příklad, 50 MB představuje přibližně stejně jako odeslání 25 fotografií na sociální média měsíčně. 500 MB je přibližně ekvivalentní streamování videa po dobu 1,5 hodiny měsíčně. 1 GB je podobné streamování videa po dobu 3 hodin měsíčně. V nastavení aplikace uvidíte, kolik dat aplikace DreamLab využila a kdy se váš měsíc restartuje.

Proč nemohu dát na svůj mobilní tarif více dat?

V současné době mohou uživatelé DreamLabu z mobilní sítě věnovat až 1 GB měsíčně. Naši uživatelé nám řekli, že to je horní limit, se kterým jsou nejvíce spokojeni, ale budeme tomu věnovat pozornost i nadále.

Co se stane, když DreamLab dosáhne limitu měsíčního příspěvku na data, který jsem nastavil/a?

Jakmile dosáhnete nastaveného datového limitu, DreamLab vám dá možnost datový limit navýšit. Pokud neuděláte nic, DreamLab se automaticky spustí znovu příští měsíc.

Cestuji do zahraničí. Co mám udělat s DreamLabem?

Používání DreamLabu při roamingu je zpoplatněno mezinárodním tarifem. V Nastavení aplikace je DreamLab při roamingu v mobilní síti nastaven implicitně na Vypnuto, což znamená, že pokud jste na cestách, DreamLab nebude vaše mobilní data používat. Pokud máte v Nastavení aplikace zapnuto Wi-Fi, upozorňujeme, že DreamLab bude fungovat na Wi-Fi i v zahraničí. Abyste tomu zabránili, můžete Wi-Fi v Nastavení aplikace vypnout.Uživatelé iOSOchrana soukromíPrávní podmínky

Jak to funguje?

Váš smartphone je malý, ale výkonný počítač. Když je nečinný – třeba když v noci spíte – tento výkon se nevyužívá. DreamLab tento výkon dává do služeb zrychleného výzkumu rakoviny. Když zapnete DreamLab, váš telefon si stáhne drobné výzkumné úkoly, vypočítá je a výsledky pošle zpět výzkumnému týmu.

Jak zjistím, že jsem něčeho dosáhl/a?

Tím, že používáte technologii DreamLab, pomáháte provádět výpočty, aby byly projekty na výzkum rakoviny rychleji dokončeny. Naši uživatelé již tempo výzkumu zdvojnásobili. Další informace o výzkumu a o tom, jakou úlohu v něm hrajete, najdete v aplikaci v části Newsfeed; budeme také pokračovat ve zdokonalování DreamLabu, abychom vám pomohli lépe pochopit, jaký je váš přínos.

Jak mám začít používat DreamLab?

DreamLab se spustí, když klepnete na „Spustit DreamLab“ v aplikaci a odložíte telefon bez stisknutí tlačítka plochy nebo zámku. Pokud stisknete tlačítko plochy, otevřete jinou aplikaci nebo budete telefon používat, DreamLab se může odmlčet nebo zastavit.

Pozor: Aplikace musí na zařízeních iOS obvykle zůstat v popředí, takže pokud má váš telefon povoleno automatické uzamčení, nebude možná schopna zpracovávat výzkumné úkoly, jakmile se funkce automatického uzamčení spustí. Z tohoto důvodu nebude po stisknutí tlačítka Power DreamLab automatické uzamčení aktivováno.

Proč se můj telefon musí nabíjet, abych mohl/a DreamLab používat?

Většina našich uživatelů má obavy o výdrž baterie, a proto byl DreamLab navržen tak, aby se používal, když je telefon připojen do nabíječky. Ale budeme i nadále sledovat zpětnou vazbu od uživatelů.

Můžu nastavit DreamLab tak, aby se spouštěl automaticky?

Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme uživatelům iPhone stisknout „Spustit DreamLab“. Doporučujeme vám nastavit si připomenutí, abyste nezapomněli napájet DreamLab každou noc. Systém iOS může čas od času umožňovat výpočty na pozadí, ale pro zpracování co největší části výzkumu doporučujeme stisknout tlačítko „Spustit DreamLab“.

Co mám udělat, když už DreamLab nechci používat?

DreamLab přestane řešit výzkumné problémy, když stisknete End Session. Může se také zastavit, pokud stisknete tlačítko plochy, otevřete jinou aplikaci nebo telefonujete. Chcete-li DreamLab přestat používat trvale, stačí aplikaci odinstalovat.

Bude mít přístup k soukromým informacím v mém telefonu?

DreamLab nemá přístup k vašim soukromým informacím. Prohlášení o ochraně osobních údajů si můžete přečíst v Nastavení aplikace.

Nevybije mi to baterii?

DreamLab, jako každá aplikace, bude využívat energii baterie. DreamLab bude fungovat, jen když se vaše zařízení nabíjí. Doporučujeme používat originální nabíječky.

Bude se mi telefon zahřívat?

DreamLab byl navržen tak, aby z vašeho telefonu odebíral jen malé množství energie. DreamLab bude fungovat, pouze pokud má telefon optimální teplotu. Pokud bude tato teplota překročena, DreamLab se odmlčí.

Mohu používat DreamLab, když žiji v zahraničí?

Ano, aplikaci můžete používat kdekoli na světě.

Bude DreamLab odčerpávat data z mého mobilního nebo Wi-Fi tarifu?

DreamLab potřebuje data ke stažení drobných výzkumných úkolů z cloudu a k odeslání výsledků opačným směrem.

Když váš telefon zjistí, že je k dispozici Wi-Fi, bude DreamLab fungovat přes Wi-Fi. DreamLab je nastaven tak, aby při připojení k Wi-Fi automaticky používal neomezená data, ale to můžete kdykoli změnit v Nastavení aplikace.

Pokud Wi-Fi není k dispozici, bude DreamLab fungovat přes vaši mobilní síť. Data bude používat tak dlouho, dokud nedosáhne vámi zvoleného měsíčního limitu dat pro přispívání (50 MB, 250 MB, 500 MB nebo 1 GB). Pokud chcete, aby DreamLab nikdy nepoužíval vaše mobilní data, můžete v Nastavení aplikace nastavit mobilní data na 0 MB.

Poznámka: DreamLab funguje na bázi kalendářních měsíců, která se nemusí shodovat s fakturačním cyklem. Když se váš měsíční cyklus DreamLab restartuje, uvidíte to v nastavení aplikace. Jakmile dosáhnete zvoleného měsíčního datového limitu, DreamLab se odmlčí. V tuto chvíli dostanete možnost svůj datový příspěvek zvýšit. Pokud nic neuděláte, DreamLab se jednoduše znovu spustí v dalším kalendářním měsíci.

Při roamingu v mobilní síti jsou účtovány mezinárodní sazby, což se týká i zákazníků Vodafonu.


Kolik dat DreamLab použije?

Je to na vás. V mobilní síti si můžete vybrat, zda chcete věnovat 50 MB, 250 MB, 500 MB nebo 1 GB měsíčně. V případě sítě Wi-Fi si můžete vybrat až 500 MB, 1 GB nebo „neomezeně“ za měsíc. Množství dat, kterým přispíváte, můžete kdykoli změnit v Nastavení aplikace DreamLab.

Vodítkem pro vás může být toto: 50 MB je přibližně totéž jako odeslání 25 fotografií na sociální média měsíčně. 500 MB je přibližně ekvivalent streamování videa po dobu 1,5 hodiny měsíčně. 1 GB je podobné jako streamování videa po dobu 3 hodin měsíčně. V nastavení aplikace uvidíte, kolik dat aplikace DreamLab už použila a kdy se váš měsíc v aplikaci restartuje.

Proč nemohu dát ze svého mobilního tarifu více dat?

V současné době mohou uživatelé DreamLabu z mobilní sítě věnovat až 1 GB měsíčně. Naši uživatelé nám řekli, že to je horní limit, se kterým jsou nejvíce spokojení, ale budeme tomu věnovat pozornost i nadále.

Co se stane, když DreamLab dosáhne limitu měsíčního příspěvku na data, který jsem nastavil/a?

Jakmile dosáhnete nastaveného datového limitu, DreamLab vám dá možnost datový limit navýšit. Pokud neuděláte nic, DreamLab se automaticky spustí znovu příští měsíc.

Cestuji do zahraničí. Co mám udělat s DreamLabem?

Používání DreamLabu při roamingu je zpoplatněno mezinárodním tarifem. Pokud chcete zabránit poplatkům za roaming, nastavte v Nastavení aplikace mobilní data DreamLabu na 0 MB měsíčně.

Jak DreamLab pomáhá urychlit výzkum rakoviny?

Jednou z věcí, které zpomalují výzkum rakoviny, je omezený přístup vědců k superpočítačům, které analyzují jejich složitá data. Pro urychlení výzkumu rakoviny poskytuje DreamLab vědcům zabývajícím se rakovinou bezplatný přístup k vyhrazenému virtuálnímu superpočítači. O projektech, které DreamLab podporuje, se můžete dozvědět v sekci aplikace Projekty a aktualizované informace o postupu najdete v sekci aplikace Zprávy.

Kdo jsou výzkumní partneři DreamLabu?

Přečtěte si více o našich místních výzkumných partnerech v sekci aplikace Projekty.Ochrana soukromíPrávní podmínky

Co je DreamLab?

Aplikace pro chytré telephony DreamLab je poskytována společností Vodafone Group Plc (Vodafone).

Toto oznámení o ochraně soukromí vysvětluje informace, které shromažďuje DreamLab a demonstruje, jak budou použity. Pro další informace nám napište na emailovou adresu ochranaosobnichudaju@vodafone.cz.

Kdo jsme?

Jsme Vodafone Group Plc se sídlem Vodafone House, The Connection Newbury, Berkshire RG14 2FN. Naše společnost je registrována ve Velké Británii pod číslem společnosti 1833679. Jsme registrováni u Information Commissioner’s Office (ICO), registrační číslo je Z8088474.

V tomto prohlášení:

 • “my” znamená Vodafone Group Plc;
 • “třetí strana” znamená někdo, kdo není “my” nebo “vy”
 • “Vodafone Group” znamená Vodafone Group Plc a jakákoliv jiná společnost nebo organizace, ve které Vodafone Group Plc vlastní vice než 15 % základního kapitálu.

Přejete-li si nás kontaktovat, napište nám na emailovou adresu ochranaosobnichudaju@vodafone.cz.


Jak nás kontaktovat

Váš názor je pro nás důležitý - pokud máte jakékoli dotazy týkající se našich zásad ochrany osobních údajů, můžete nám poslat e-mail na ochranaosobnichudaju@vodafone.cz nebo můžete kontaktovat náš tým pro ochranu soukromí na:

Global Privacy Team – Group Legal
Vodafone Group Services Limited
Vodafone House
The Connection
Newbury
RG14 2FN
England

Osobní údaje, které o vás shromažďujeme

Informace, které o vás shromažďujeme

Aby uživatelé mohli využívat funkce aplikace a poskytovat služby jejím prostřednictvím, aplikace DreamLab přiřadí nebo shromažďuje níže uvedené informace o uživatelích:

 • Universal Unique Identifier (UUID) - jedinečný identifikátor zařízení přiřazený při používání aplikace DreamLab;
 • Country of install (SIM) - aby aplikace DreamLab mohla určit oblast pro lokalizovaný obsah (pouze Android);
 • Uživatelem vybraná oblast zařízení (národní prostředí, které uživatel vybral při nastavování svého zařízení) - aby aplikace DreamLab mohla určit oblast pro lokalizovaný obsah. Tato data mohou být také použita při zobrazování vaší aktivity v rámci funkčnosti našich žebříčků.
 • Identifikační token (náhodný řetězec čísel) je přiřazen uživateli, pokud se rozhodne přihlásit k aplikaci DreamLab pomocí svého účtu Apple nebo Google. Váš účet DreamLab můžete od těchto účtů odpojit prostřednictvím jejich nastavení. Chcete-li získat další informace o tom, jak tito poskytovatelé zpracovávají vaše osobní údaje, doporučujeme přečíst si jejich zásady ochrany osobních údajů;
 • Jméno a příjmení na sociálních médiích, pokud jste se rozhodli propojit DreamLab s vašimi účty Apple nebo Google;
 • Aktivita vaší aplikace, když se rozhodnete přihlásit pomocí účtu Apple nebo Google. Tato data mohou být zobrazena jako součást našich žebříčků. Pokud se nechcete účastnit žebříčků, můžete se rozhodnout, že aplikaci použijete anonymně tak, že nepřipojíte svůj účet Apple nebo Google;
 • Na zařízeních se systémem Android (pouze Android) aplikace vyžaduje přístup k fotografiím, médiím a dalším souborům, aby bylo možné dočasně ukládat výzkumné problémy, zatímco jsou telefonem zpracovávány a řešeny. Aplikace DreamLab přistupuje pouze k souborům, které vytvořila v adresářích souborů. Aplikace DreamLab nepotřebuje přístup k žádným vašim osobním údajům ani fotografiím.

Kdy shromažďujeme vaše osobní údaje

Vaše osobní údaje shromažďujeme:

 • Při stažení aplikace;
 • Při propojení vašeho účtu s účty Google nebo Apple.

Vodafone zpracuje vase osobní údaje na základě:

 • Plnění smlouvy – při poskytování vámi požadované služby;
 • Pokud se jedná o legitimní obchodní zájmy společnosti Vodafone - pokud jde o vývoj a vylepšování aplikace při získávání informací prostřednictvím analýzy aplikace.

Jak používáme vaše osobní údaje

Vaše osobní údaje použijeme pro následující účely:

 • Pokud jste se rozhodli propojit svůj účet Apple nebo Google, zobrazí se v našich žebříčcích vaše křestní jméno a příjmení vedené v těchto službách. Odstraněním vašeho účtu z Apple nebo Google se tato data nebudou zobrazovat v našich žebříčcích;
 • Informace o vaší činnosti můžeme použít pro analytické účely, ale bude to provedeno anonymně a agregovaně; Rovněž přistupujeme k anonymním informacím o používání aplikace DreamLab prostřednictvím Google, Apple a Adobe Analytics, abychom a vylepšili prostředí aplikace DreamLab . Údaje shromážděné za tímto účelem jsou anonymní, agregované a de-identifikované. Mezi příklady patří věk, pohlaví, operační systém a čas strávený používáním aplikace DreamLab . K těmto informacím přistupujeme, abychom pochopili, jak vy a naše komunita jako celek používají naši aplikaci.

Jak sdílíme vaše osobní údaje

Vodafone nebude sdílet ani sdělovat třetím stranám žádné informace shromážděné aplikací, pokud s tím nebudete souhlasit nebo tato činnost výslovně nebude vyžadována zákonem.

Mezinárodní přenosy dat

Možná budeme muset převést vaše informace do jiných společností skupiny Vodafone nebo poskytovatelů služeb v zemích mimo Evropský hospodářský prostor (EHP). EHP se skládá ze zemí Evropské unie, Švýcarska, Islandu, Lichtenštejnska a Norska: pokud jde o ochranu údajů a soukromí, platí, že mají rovnocenné zákony. K tomuto druhu přenosu dat může dojít, pokud naše servery (tj. Kde ukládáme data) nebo naši dodavatelé a poskytovatelé služeb mají sídlo mimo EHP, nebo pokud používáte naše služby a produkty při návštěvě zemí mimo tuto oblast.

Pokud Vodafone pošle vaše informace do země, která není v EHP, zajistíme, aby vaše informace byly řádně chráněny. Vždy se ujistíme, že existuje řádná právní dohoda, která se vztahuje na přenos dat. Pokud navíc tato země nebude mít zákony, které jsou rovnocenné normám EU v oblasti ochrany údajů, požádáme třetí stranu, aby uzavřela právní dohodu, která tyto normy odráží.

Jak dlouho uchováváme vaše osobní údaje

Pokud jste se rozhodli propojit svůj účet Apple nebo Google s aplikací DreamLab, budou osobní údaje zpracované v souvislosti s činností vedoucích desek smazány, jakmile se rozhodnete účet smazat. Vodafone si může uchovat agregované a statistické zprávy o používání aplikace DreamLab, ale tyto zprávy vás neidentifikují jako uživatele.

Zajištění bezpečnosti vašich osobních údajů

Vodafone přijímá technická a organizační bezpečnostní opatření vyžadovaná zákonem a průmyslovými standardy, aby chránila vaše osobní údaje před neoprávněným přístupem, použitím nebo zveřejněním. Podnikáme kroky, abychom zajistili, že vaše osobní údaje používáme pouze tak, jak je to popsáno v tomto oznámení o ochraně osobních údajů, a dodržujeme vaše rozhodnutí. Spolupracujeme pouze s poskytovateli služeb, kteří uzavírají smlouvu na poskytování stejné úrovně zabezpečení informací, jaké můžete od společnosti Vodafone očekávat.

V případě, že potřebujete více informací o tom, jak společnost Vodafone používá vaše osobní údaje a / nebo udržuje bezpečnost vašich informací a vaše práva na přístup a / nebo mazání informací, které společnost Vodafone drží, napište nám na ochranaosobnichudaju@vodafone.cz.


Vaše práva

Níže uvádíme podrobnosti o tom, jak můžete uplatnit svá práva. Pokud máte dotaz nebo nemůžete najít odpověď, napište nám na ochranaosobnichudaju@vodafone.cz.

Právo na opravu osobních údajů

Máte právo opravit informace o vás. Jediné osobní údaje, které budeme zpracovávat, jsou ta, která získáme v případě, že se rozhodnete propojit svůj účet Apple nebo Google s aplikací. Pokud zobrazené informace nejsou správné, budete muset tyto strany informovat, že údaje týkající se těchto profilů vyžadují aktualizaci.

Právo na přístup k osobním údajům

Máte právo požádat o kopii osobních údajů, které o vás Vodafone drží. Jedinými osobními údaji, které budeme držet, je vaše aktivita v žebříčku, kterou uvidíte v aplikaci.

Právo na přenositelnost dat

Máte právo být schopen vzít si s sebou osobní údaje, které jste nám za určitých okolností poskytli.

Právo námitky proti použití osobních dat

Za určitých okolností máte právo zamezit, aby společnost Vodafone zpracovala vaše osobní údaje.

Odhlásit se od analytiky;

Uživatelé Androidu se mohou od poskytování těchto informací odhlásit pomocí nastavení aplikace DreamLab.
Uživatelé iOS se mohou odhlásit od poskytování těchto informací prostřednictvím Nastavení zařízení.

Zrušit propojení se sociálními sítěmi;

Můžete odpojit své účty Apple nebo Google prostřednictvím nastavení těchto poskytovatelů.

Vypnout push notifikace;

Uživatelé iOS se mohou přihlásit k přijímání komunikací souvisejících s aplikačními službami (například nastavit si připomenutí, abyste mohli aplikaci používat, nebo aktualizovat pomocí průzkumných zpráv a objevů), pokud při nastavování aplikace DreamLab povolíte upozornění. Žádost za tímto účelem neshromažďuje žádné osobní údaje. Oznámení push můžete deaktivovat prostřednictvím nastavení zařízení (oznámení).

Uživatelé Androidu se mohou kdykoli odhlásit z komunikace související s aplikačními službami prostřednictvím nastavení aplikace DreamLab.

Jak podat stížnost

Pokud nás chcete kontaktovat ohledně jakýchkoliv vašich práv nebo si stěžujete na to, jak používáme vaše informace, kontaktujte nás na aplikace@vodafone.cz. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli, ale pokud budete stále nespokojeni, můžete se obrátit na Information Commissioner’s Office (ICO) – kontaktní údaje naleznete na www.ico.org.uk.

Právo na vymazání/zapomenutí

Pokud se rozhodnete, že vaše osobní údaje, které jste propojili prostřednictvím svého účtu Apple nebo Google s aplikací DreamLab, již nebudete chtít sdílet, můžete účet smazat prostřednictvím nastavení pro tyto poskytovatele.Právní podmínky

Nadace Vodafone Česká republika Náměstí Junkových 2 155 00 Praha 5IČ: 27442268iPhone®, iPad® jsou registrované ochranné známky společnosti Apple Inc., registrovány ve Spojených státech a dalších zemích.Google Play a logo Google Play jsou ochranné známky společnosti Google LLC.